Forum Forum O Grze Mafia The City Of Lost Heaven
Forum MafiaTCOLH
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co sadzicie o grze Mafia ??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum O Grze Mafia The City Of Lost Heaven Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mass2
Mechanik



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Pon 22:22, 27 Cze 2005    Temat postu: co sadzicie o grze Mafia ??

co wam sie podobalo w grze "Mafia" a co nie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Pon 22:26, 27 Cze 2005    Temat postu:

Teoretycznie towszystko było dobre, chociaz gra bła nieco liniowa. No bo to albo trzeba byuło w misje grać, albo we freeride, ale ogólnie było giit Very Happy




I jest dalej Very Happy Very Happy


A jeszcze troche i Mafia 2 Cool Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KoMp_MeN
Szofer



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 0:19, 28 Cze 2005    Temat postu: Mafia

Gra jest wspaniala.Na tamte czasy to byla jedna z najlepszych,ale i tak twarze postaci gry Sa niemal Najlepsze A nie tak jak w Vice City raz dwa i twarz gotowa Smile A Tommy Vercetii Twarzak to tak wyglada ze ja bym lepiej stworzyl jego twarz.Tylko czekac na Mafie 2:>Ale takze oczekuje Gothic III.Z Mafia mialem do czynienia okolo 3 miesiecy.Gdy udalo mi sie przejsc gre przestalem w to grac wiec doswiadczenia duzego nie mam,coz Zawsze jest czas na pozne granie,grac nie ma problemu juz instaluje i napazam calymi dniami w Mafie jako jedna z moich ulubionych gier.W Mafii znajduje sie rowniez pare fajnych błedów ktorymi mozna sie bawic lub testowac czy dziala ale o nich bede pisac w kolejnych postach ktore bede pisac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Camillo
Taksówkarz



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 13:46, 28 Cze 2005    Temat postu:

Ja pisałem już w innym temacie co mi się w Mafii podoba. Tu mogę najwyżej napisać o jej wadach według mnie. Liniowość akurat wcale mi nie przeszkadza. Mafia jest jak film, więc siłą rzeczy musi być liniowa. To co mnie w Mafii denerwuje to są raczej drobiazgi, ale mimo wszystko są. Na przykład dobija mnie strasznie, że policja goni wyłącznie nas. Komicznie to wygląda, gdy na przykład ścigamy wraz z naszym kompanem jakiegoś gangstera i gdy nasz kompan strzela to policja nas nie goni, ale jak ja zacznę strzelać to dopiero wtedy… Głupio wygląda też, gdy policjant wlepia nam mandat… Słychać jak mówi, ale nie rusza ustami, widać jak nam podaje mandat, ale nie widać mandatu… No i różnie inne takie pierdoły, w sumie głównie graficzne niedociągnięcia, ale to wszystko i tak są tylko szczegóły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 13:57, 28 Cze 2005    Temat postu:

No cóż... wiesz że to jest gra zręcznościowa więc wszystko dookoła skupia się na graczu. Czyli policja bedzie gonić ciebie i tylko ciebie, gangsterzy nie zabiją (chyba że przypadkiem) nikogo oprócz ciebie (chociaż w GTA nawet glina tłucze się z przechodniem Very Happy Very Happy )Kozack!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Camillo
Taksówkarz



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 16:24, 28 Cze 2005    Temat postu:

No tak, ale mimo wszystko ja uważam coś takiego za zwyczajny błąd logiczny że tak powiem i gdyby to wyeliminować gra byłaby dużo bardziej realistyczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 16:41, 28 Cze 2005    Temat postu:

Moze i tak ale wtedy gra miałaby ogromnewymagania sprzętowe!!!!
A ja mam słaby komp Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Camillo
Taksówkarz



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 16:45, 28 Cze 2005    Temat postu:

No coś Ty? Przecież mnie chodziło tylko o to, żeby np. gliniarze reagowali również na otoczenie a nie tylko na nas. No i gdy np. wlepiają nam mandat to żeby ten mandat było chociaż widać. Na pewno coś takiego nie podniosłoby wymagań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 17:40, 28 Cze 2005    Temat postu:

No tak ale gdyby mieli się uganiać za cywilami, gangsterami, ścigać samochody musieliby mieć większe SI. I tu by się zwiększyły wymagania... A mandat widać, jak masz grafe na full i dobrą kartę Very Happy Wink Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KoMp_MeN
Szofer



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 19:14, 28 Cze 2005    Temat postu: Mafia

Ja akurat problemow z wymaganiami sprzetowymi nie mam...Ale i tak SA Czasem sie przytnie na 0.20 s Ale to nic da sie grac normalnie.A mysle ze Mafia 2 Bedzie sie ciela jak...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 19:27, 28 Cze 2005    Temat postu:

...jak żywopłot... Very Happy Smile Cool Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KoMp_MeN
Szofer



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 20:10, 28 Cze 2005    Temat postu: Don,haha

Don jasne jak zywoplot Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 20:48, 28 Cze 2005    Temat postu:

Pewnie, no bo "tnie się jak cholera" to już nudne się robi hehe Very Happy Smile Cool Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Camillo
Taksówkarz



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Śro 12:11, 29 Cze 2005    Temat postu:

++DON++ napisał:
No tak ale gdyby mieli się uganiać za cywilami, gangsterami, ścigać samochody musieliby mieć większe SI. I tu by się zwiększyły wymagania... A mandat widać, jak masz grafe na full i dobrą kartę Very Happy Wink Cool


Coś Ty? Wcale nie trzeba zwiększać AI. Wystarczy kilka dodatkowych prostych skryptów. Gwarantuję Ci, że nie zwiększyłoby to wymagań. Tylko po prostu trzeba by włożyć dodatkowy czas, żeby to zrobić i tyle. Widać twórcy go nie mieli lub im się zwyczajnie nie chciało, hehe.

A mandatu nie widać. Gram na najwyższych detalach. Po prostu nie chciało im się modelu robić chyba...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Śro 13:42, 29 Cze 2005    Temat postu:

Gdy miałem Geforca 2 MX troche mi się cieło jak grałem na full detalach (szczególnie we Free Ride).
A teraz mam Radeona 9600 Pro i też mi się przycina gdy w grze jest noc.
Ponoć wyszedł do tego jakiś path co likwiduje problem niekompatybilności z radeonami.
Dla mnie Mafia zajmuje nadal czołówkę. Gta przy tym wymięka.
Najbardziej zachwyca mnie realizm gry: samochody (ich wygląd, sposób poruszania się, zginanie sie blachy nie tak jak w gta jak kartka papieru),
postacie (jak wyżej), misje itp....
To co mnie troche irytuje: kilka nie dociągnięć, miało się wchodzić do każdego budynku a dlaczego tak nie ma ....?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum O Grze Mafia The City Of Lost Heaven Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin