Forum Forum O Grze Mafia The City Of Lost Heaven
Forum MafiaTCOLH
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Tommy Vercetti, Heh Shit..."
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum O Grze Mafia The City Of Lost Heaven Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Które GTA podoba(ło) Ci się najbardziej???
GTA I
22%
 22%  [ 2 ]
GTA II
0%
 0%  [ 0 ]
GTA London
0%
 0%  [ 0 ]
GTA III
33%
 33%  [ 3 ]
GTA Vice City
33%
 33%  [ 3 ]
GTA San Andreas
11%
 11%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Nie 21:42, 26 Cze 2005    Temat postu: "Tommy Vercetti, Heh Shit..."

Tommy Vercetti kończy długą odsiadkę w pierdlu w Liberty City. Jednakże po wyjściu okazuje się że bossowie już go nie chcą i wysyłają go do pięknego, wzorowanego na Miami dużego miasta Vice City. Gra graficznie dobra, merytorycznie bardzo dobra, bajerów pełno i w ogóle jest zabawa tak samo przednia jak w Mafii. POLECAM GOOOORĄCO!!!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Camillo
Taksówkarz



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Pon 18:32, 27 Cze 2005    Temat postu:

Na razie nie mogę zagłosować w ankiecie, gdyż nie grałem jeszcze w San Andreas. Jednak z pozostałych wymienionych gier najbardziej przypadło mi do gustu GTA III. Był tam po prostu najlepszy klimat. Choć Vice City również miało całkiem niezły i wciągający.

Co do porównania Mafii i GTA to jestem zdania, że gier tych raczej nie powinno się porównywać. Mimo tak wielu podobieństw gry te są według mnie zupełnie odmienne pod pewnym najważniejszym względem, a mianowicie koncepcji samej gry że tak powiem. Chodzi mi o to, że GTA to arkadówka. Można sobie na przykład skoczyć z dwudziestego piętra i tylko lekko się zadrasnąć. W tej grze nie jest najważniejszy realizm. Mamy tu do czynienia z luźną zabawą, nieco komiksową grafiką i bogatą w bardzo wiele aspektów rozgrywką. Mafia to coś zupełnie innego pod tym względem. Tutaj nacisk dużo bardziej położono na realizm. Fabuła i klimat w Mafii jest bardzo intensywny, wciągający i poważny, nie tak luźny i raczej trochę wręcz poboczny jak w GTA. Także grafika jest dużo bardziej fotorealistyczna, nie zaś nieco komiksowa jak w GTA. Generalnie obie te koncepcje gry mają swoje zalety jednak ja osobiście zdecydowanie wolę Mafię. Obecnie chyba żadnej gry nie oczekuję tak bardzo jak Mafii 2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Pon 19:29, 27 Cze 2005    Temat postu:

Cóż akurat trafiłeś na to GTA które pod względem samego zrobienia było najsłabsze. Chcę przez to powiedzieć że gra miała lekko kopnięty engine przez co gra cieła się nawet na najmocniejszym sprzęcie Twisted Evil Z drugiej strony masz rację, te gry są odmienne i nie powinienem ich prównywać ale cóz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Camillo
Taksówkarz



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 16:56, 28 Cze 2005    Temat postu:

Eee tam, bez przesady. Faktycznie engine nie był tak dobrze zoptymalizowany, ale nie było aż tak źle. Mnie gra chodziła całkiem ładnie mimo tego, że posiadałem wówczas słaby sprzęt. W każdym razie GTA III chyba trochę bardziej podobało mi się niż Vice City. Mimo tego, że było znacznie mniej możliwości i różnorodności rozgrywki niż w Vice City, to GTA III miało za to dużo lepszy klimacik według mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 17:31, 28 Cze 2005    Temat postu:

a ja tam uważam trójkę za taką lekko "przybrudzoną" i szarą. Taka jakaś Ciemna była Very Happy Very Happy Cool Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KoMp_MeN
Szofer



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Wto 18:30, 28 Cze 2005    Temat postu: GTA III Górą

Ja najbardziej lubie GTA III Uwazam ze to najlepsza i najtrudniejsza przedewszystkim Czesc GTA. W Grand Theft Auto III Mialem najwiecej klopotow z misjami.Ale to byly pierwsze kroki pozniej zaczalem stawiac pierwsze kroki i coraz czesciej wykonywac zadania po ktore sie jezdzilo:>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bini
Administrator



Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 703
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z hawiry

PostWysłany: Śro 19:10, 29 Cze 2005    Temat postu:

Dla mnie również najlepsza była 3. W nią grałem najdłużej bo aż miesiąc czasu. Znałem całe miasto na pamięć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KoMp_MeN
Szofer



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Śro 20:06, 29 Cze 2005    Temat postu:

Ja w GTA III Grałem około półtora miesiąca.I nadal uważam że jest to najtrudniejsza część Grand Theft Auto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kwiatus
Mechanik



Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Czw 12:17, 30 Cze 2005    Temat postu:

no sporo czasu się spędziło przy tej gierce Smile Daje nieskończone możliwości dla gracza. Można ją przechodzic na 1000ce sposobów. Ale czy to ważne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KoMp_MeN
Szofer



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Śro 23:51, 13 Lip 2005    Temat postu: Tak i nie

Raczej ważne przeciez wypowiedzi maja być, hehehh :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reign
I Święty /



Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 448
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Angelbay

PostWysłany: Pon 19:26, 26 Gru 2005    Temat postu: GTA VC :-)

Ja wole ze wszystkih GTA Vice City jest dość ulepszoną wersją względem do popszedniej 3 i sie tak nie ścina 3 zawierała dużo błedów. A jeżeli hodzi o fabułę to w GTA 3 intro było zamotane a miasto w VC jest dopracowane nawet w SA nie podobają mi sie częste buże w rejonie lotniska (prywatnego) nie można startować. Sad A ulubionym miejscem w VC jest Diaz's Manshion (Villa Estate)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Pon 19:31, 26 Gru 2005    Temat postu:





Pozdro Ze StarFish Island!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Reign
I Święty /



Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 448
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Angelbay

PostWysłany: Wto 21:11, 27 Gru 2005    Temat postu: thx

o właśnie jak mi sie uda to se taką postawie Very Happy Surprised Smile Sad Shocked Confused Cool Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
++DON++
Administrator



Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 590
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lost Heaven

PostWysłany: Pią 20:08, 30 Gru 2005    Temat postu:

Tjaaaaaaa,






"Dziś nastaly takie czasy,
że dla ludzi nie ma kasy.
Ten kto nie ma kasy kupe,
niech sie pocałuje w d..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bini
Administrator



Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 703
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z hawiry

PostWysłany: Pon 20:53, 02 Sty 2006    Temat postu:

HEHE fajny wierszyk !

A tak wracając do zarabiania kasy w GTA to najlepiej sie zarabiało w GTA 3 bowiem tam płacili za każdą stłuczkę z innym pojezdaem. Najlepiej ten mantyk wychodził jak sie postawilo 2 czołgi i sie jednym z nich taranowało sie drugi - to se mozna bylo kasiorki natłuc. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum O Grze Mafia The City Of Lost Heaven Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin